logo bip

Sprzątanie świata – Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. To dobry czas, by zastanowić się jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę – ZIEMIĘ! Tego dnia, dzieci podczas zajęć dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Miały okazję porozmawiać o tym, że Ziemia jest jedyną zamieszkaną planetą i jednocześnie naszym domem, więc musimy o nią dbać jak najlepiej potrafimy np. poprzez segregację śmieci a także ich recykling. Przedszkolaki w sposób praktyczny pokazały, że dbają o środowisko i pozbierały śmieci w okolicy MOSiRu. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest wspólne zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content