logo bip

,,Miejski Przegląd Piosenki oraz Przegląd Zespołów Tanecznych Cheerleaders”

19 kwietnia 2024r. dzieci z naszego przedszkola udały się do WCK i uczestniczyły w „Miejskim Przeglądzie Piosenki oraz Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Cheerleaders”. Przegląd organizowany był przez SP nr 2 z okazji 721″urodzin” miasta Wałcz. Celem konkursu było zaprezentowanie przez dzieci swoich umiejętności wokalnych lub tanecznych z wałeckich przedszkoli i szkół. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z następujących grup: – „Biedronki”: Oliwer, Lura, Igor T.; – „Słoneczka”: Ula i Helenka; – „Muchomorki”: Agnieszka i Hania S. Dzieci zaśpiewały piosenkę o Wałczu pt.: „Fajne miasto”- słowa i muzyka: Marek Giłka. Dzieci za występ otrzymały gromkie brawa i drobne upominki w postaci: dyplomu, notesu i lizaka. Dzień był pełen emocji i wzruszeń!

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content