logo bip

Informacja dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych na rok szkolny 2022/2023 – odbiór kart zbliżeniowych

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023!

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w dniach 29-31 sierpnia 2022r. wydawane będą karty zbliżeniowe do elektronicznego systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu.

Karty odbieramy w godzinach pracy przedszkola, tj. 6.30 – 16.00 u pani referentki.

Informacja dla rodziców dzieci 3letnich – grupa Zajączki

1 września pragniemy skupić cała swoją uwagę na dzieciach, które tego dnia po raz pierwszy zawitają do naszego przedszkola, dlatego w celu ułatwienia adaptacji i zminimalizowania stresu Państwa dzieci prosimy, by w tych dniach dostarczyć śpiworek oraz piżamkę dla dziecka. Każdy element należy podpisać w widocznym miejscu imieniem i nazwiskiem/ imieniem i pierwszą literą nazwiska. Rzeczy prosimy zostawić w jednej torbie w sali Zajączków na parterze.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content