logo bip

SENSORYCZNY DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Dlatego w tym roku, w naszym przedszkolu dzieci bawiły się w Krainie sensorycznej . Na początku imprezy dzieci zostały powitane przez Panie z Urzędu Miasta- koszem słodyczy. Do Krainy zostały zaproszone przez bohaterów imprezy SENSO-SMYKI w, które wcieliły się pani Lidzia i pani Bożenka.

Hymnem naszej imprezy była piosenka-5 ZMYSŁÓW MAM.

Dzieci bawiły się i doświadczały różnymi zmysłami:

– w krainie materiałów plastycznych – masy newtonowskiej, masy kiślowej, zabawek sensorycznych

-w krainie gier planszowych na trawie,

– w krainie sportowej ,

– w krainie maniek mydlanych.

-w krainie malowania na folii.

W przerwach pomiędzy krainami korzystały z ZAMKU DMUCHANEGO oraz brały udział w zabawach kołowych z elementem sensoryki oraz poczęstunku owocowego przygotowanego przez rodziców.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen wrażeń.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content