21 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny!

Wszystkie dzieci oraz Panie przyszły tego dnia ubrane na zielono oraz w skarpetkach nie do pary, na znak solidarności z osobami dotkniętymi Zespołem Downa. Tego dnia, mieliśmy zaszczyt obejrzeć przedstawienie, w którym brała udział Pani Bocianowa, Żabka oraz nasza upragniona, długo wyczekiwana Pani.. Wiosna! Po przedstawieniu mogliśmy pobawić się przy muzyce z gumą sensoryczną, potańczyć oraz zaśpiewać piosenki, których uczyliśmy się specjalnie na tę okazję. Pięknym, wiosennym akcentem były kwiaty, które dzieci zrobiły wraz z rodzicami. Brawo WY! Brawa również dla Pani Bocianowej, która w końcu pożegnała Panią Zimę! Miejmy nadzieję, że przed nami już coraz cieplejsze dni. Pomimo załamania pogody, na obiad dostaliśmy kiełbaski.