Konkurs „Wierszyki łamiące języki”- WCK

9 maja 2023r przedstawiciele grupy Biedronek – Marysia K. i Liliana W. oraz grupy Słoneczek- Basia K. i Agnieszka Z. wzięły udział w konkursie ” Wierszyki łamiące języki”.

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna Wałeckiego Centrum Kultury-oddział dziecięcy w Wałczu.

Nasze reprezentantki zaprezentowały się szerokiej publiczności recytując wiersze bogate w słowa nie łatwe do wyrecytowania , w słowa ” łamiące języki”. Agnieszka Z. otrzymała wyróżnienie -dyplom i książkę ,pozostałe reprezentantki dyplomy pamiątkowe. Nasze uczestniczki zmierzyły się z przedstawicielami wałeckich i wiejskich przedszkoli. BRAWO DLA WAS !!!