KONKURS PLASTYCZNY PT. „CZAPKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Z przyjemnością informujemy, że 6 grudnia konkurs plastyczny pt. „Czapka Świętego Mikołaja” został rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali pracę plastyczną. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością, oryginalnością oraz kreatywnością. W konkursie wzięło udział aż 49 przedszkolaków. W skład komisji wchodziły następujące osoby: pani Dyrektor, pani Bożena, pani Dalia (organizator konkursu).

Komisja konkursowa biorąca pod uwagę oryginalność, pomysłowość i kreatywność prac, wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Julia S. grupa „Muchomorki”

II miejsce – Nina O. grupa „Muchomorki „

III miejsce – Jan P. grupa „Biedronki „

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

– Ula F. grupa „Słonecznka”

– Magda M. grupa „Zajączki”

– Hania C. grupa „Muchomorki”

– Lilka L. grupa „Żabki”

– Franek R. grupa „Żabki”

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplom i drobny upominek.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, za udział w konkursie plastycznym. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!