logo bip

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA-20 września

Jestem sobie przedszkolaczek, jestem ważny dużo znaczę.!!!-to było hasło, które wybrzmiewało w każdej grupie. 20 WRZEŚNIA świętowaliśmy i MY . Po śniadanku dzieci ze wszystkich grup spotkały się na holu przedszkola, aby zaśpiewać wspólnie piosenkę ” ŻYCIE PRZDSZKOLAKA” W ten sposób przyłączyliśmy się do Ogólnopolskiej akcji- Dzień Przedszkolaka to wasze święto-uczcijmy je razem tańcem i piosenką. Dalsza część świętowania odbywała się w grupach -zabawy, tańce, konkursy. Starsze grupy z tej okazji, były w kinie na bajce” Jak zostałem samurajem” W pozostałych grupach od rana dzieci bawiły się wesoło przy muzyce, brały udział w konkursach. KOCHANE PRZEDSZKOLAKI NIECH WASZE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!!

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content