logo bip
ZWIERZĘTA NA WSI

ZWIERZĘTA NA WSI

Podsumowaniem tygodnia: „Jakie znamy zwierzęta na wsi?” była wycieczka grupy „Biedronek” i „Muchomorków” do małej domowej hodowli kurek niosek. To niesamowite, ile może mieć pasji młody chłopak! Bartek, bo to o nim mowa to brat Leosia i Julki z naszego przedszkola, gościł już wcześniej u nas ze swoją papugą. Tym razem opowiadał o tym jak zajmuje się swoimi „kurczakowymi dziećmi”. Można by pisać i pisać, ale powiemy wam w wielkim skrócie. Jajka lęgowe kupił od sprawdzonych sprzedawców na olx-e. Po pewnym czasie w inkubatorach wykluły się kurczaki. W jego hodowli jest kilka odmian: dołku, gołoszyjki, dołku jedwabiste, kochany czubatki. Ayam Cenami, Araukany. Są niesamowicie urocze, wyglądają jak z bajki. Zobaczcie sami! A dodatkowo spójrzcie, jakie zwierzę zawitało do naszej sali przedszkolnej?! Gościła u nas królica Śnieżynka, którym opiekuje się nasz kolega Aleks i przyniósł ją, aby pochwalić się kolegom i koleżankom swoim pupilem 😉

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Klaudia Bilińska
Lidia Czermak
Nauczyciel Religii:
Bożena Błażewicz
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

j. angielski:
poniedziałek 8:15 – 8:45
piątek 12 :30– 13:00

religia:
środa 14:00– 14:30
czwartek 14:00 – 14:30

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content