logo bip
BIBLIOTEKA

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

9lutego „Biedronki” wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Wałeckim Centrum Kultury. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z działalnością biblioteki, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek. Podczas spotkania pani Kamila zapoznała dzieci z pracą bibliotekarza, pokazała pięknie ilustrowane książki i zachęcała do ich wypożyczania. Dzieci wysłuchały czytanej przez panią bibliotekarkę bajki i odpowiadały na pytania: jak należy dbać o książki.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem pani Kamili przez dzieci laurki, w podziękowaniu za interesujące oprowadzenie po bibliotece. Każdy przedszkolak otrzymał na pamiątkę zakładkę do książki, zachęcającą wraz z rodzicem do odwiedzenia biblioteki. Dzięki temu dziecko otrzyma wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Klaudia Bilińska
Lidia Czermak
Nauczyciel Religii:
Bożena Błażewicz
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

j. angielski:
poniedziałek 8:15 – 8:45
piątek 12 :30– 13:00

religia:
środa 14:00– 14:30
czwartek 14:00 – 14:30

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content