3b0c7ed9-a63b-4298-b865-11c938513b4b

Walentynki

14 luty był dla dzieci prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, zagrały w grę walentynkową czy bawiły się przy piosence „Mam chusteczkę haftowaną”. Nie zabrakło również wykonania pracy plastyczne z foli bąbelkowej, za pomocą której dzieci stemplowały serduszko. Na koniec tego czerwonego dnia, każde dziecko otrzymało walentynkę. Dzień Walentynowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Lidia Czermak
Dalia Góral
Nauczyciel j. angielskiego:
Anna Kasprzak
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

Inne wpisy z grupy Żabki

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM W ramach realizacji programu „Tydzień Głośnego Czytania”

Zobacz więcej

WYCIECZKA NA ŁĄKĘ Podczas wycieczki na łąkę poznaliśmy jej ekosystemu, obserwowaliśmy

Zobacz więcej

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.