logo bip
429823143_1104623230777808_2081970613868971640_n

DZIEŃ DINOZAURA

26 lutego przypada w kalendarzu Dzień Dinozaura. To nietypowe święto obchodzone jest z wielką przyjemnością, bo dzieci uwielbiają dinozaury. Już od rana dzieci oglądały przyniesione przez siebie zabawki – dinozaury, książki o dinozaurach. Dowiedziały się kim jest paleontolog i czym się zajmuje. Następnie uczestniczyły w szeregu dino -zabaw takich jak: chodzenie po śladach dinozaurów, poszukiwanie dino-skamielin w piasku, „podglądanie”, jaki dinozaur wykluje się z jajka, a także układały wg. schematu dinozaury; kolorowały kolorowanki z dinozaurami. Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat i był dla dzieci dużą atrakcją.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Paulina Datkiewicz
Dalia Góral
Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

j. angielski :
poniedziałek 8:45 – 9:00
środa 10:00 – 10:15

Inne wpisy z grupy Żabki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content