logo bip
ef0d355e4d93a451d897b64ae8be

Świąteczna akcja pocztówkowa, wyjście na pocztę

W zeszłym roku szkolnym Żabki brały udział w projekcie czytelniczym „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”, dzieci tak polubiły bohaterkę książeczek, że w tym roku postanowiliśmy wziąć udział w pocztówkowej akcji z Kicią Kocią.

Zabawa polega na wykonaniu wspólnie 5 kartek świątecznych z życzeniami, które następnie wysyłamy na adres 5 wskazanych przedszkoli w Polsce. Nasze kartki już gotowe czekają na znaczki pocztowe i wysyłkę. Pierwsza kartka z przedszkola w Kartuzach już do nas dotarła, z niecierpliwością czekamy na pozostałe 🙂

14 grudnia spacerkiem poszliśmy na pocztę i wysłaliśmy nasze kartki 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Paulina Datkiewicz
Dalia Góral
Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

j. angielski :
poniedziałek 8:45 – 9:00
środa 10:00 – 10:15

Inne wpisy z grupy Żabki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content