logo bip
Basia

GŁOŚNE CZYTANIE

W piątek w naszej sali gościliśmy mamę Mai T. -panią Martę, która przeczytała dzieciom jedną z przygód znanej nam już bohaterki książek z serii: „Basia i narty”. Biedronki z zaciekawieniem wysłuchały kolejnej zimowej przygody Basi i odpowiadały na pytania odnośnie wysłuchanego tekstu. Następnie zainspirowane opowiadaniem narysowały kredą jak Basia spędzała ferie zimowe. Na koniec dzieci wręczyły pani laurkę w podziękowaniu za wprowadzenie nas w interesujący świat wyobraźni z książką! 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Klaudia Bilińska
Lidia Czermak
Nauczyciel Religii:
Bożena Błażewicz
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

j. angielski:
poniedziałek 8:15 – 8:45
piątek 12 :30– 13:00

religia:
środa 14:00– 14:30
czwartek 14:00 – 14:30

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content