logo bip
399849104_357744880101527_8755441059534115046_n

Dzień Życzliwości :)

„Małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności!”

21 listopada obchodziliśmy w Żabkach Dzień Życzliwości i Pozdrowień pod hasłem „Dzielimy się uśmiechem!”. Dzień Życzliwości to dzień dobrych uczynków, pozytywnej atmosfery i serdeczności. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

Rozmawialiśmy o tym, jak okazywać sobie nawzajem dobroć, koleżeństwo i uprzejmość, a także kulturalnie odnosić się do rówieśników i dorosłych, obdarowywaliśmy się uśmiechami, niespodziankami, uczestniczyliśmy w integracyjnych zabawach koleżeńskich oraz przygotowaliśmy ordery uśmiechu, które założyliśmy na szyję naszym najbliższym, którzy tego dnia odebrali dzieci z przedszkola – po prostu PODZIELILIŚMY SIĘ UŚMIECHEM 🙂

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment by przypomnieć sobie, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, dobrze, że tu jesteś, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Paulina Datkiewicz
Dalia Góral
Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

j. angielski :
poniedziałek 8:45 – 9:00
środa 10:00 – 10:15

Inne wpisy z grupy Żabki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content