Wyjście na przedstawienie teatralne

W piątek, 27 października, dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Wałeckiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne, podczas którego obejrzały Baśnie Andersena: ,,Świniopas”, ,,Nowe szaty króla” oraz ,,Brzydkie kaczątko”. Przedstawienie zachwyciło pięknymi kostiumami oraz wspaniałą scenografią, a gra świateł oraz muzyka tworzyły baśniową otoczkę, co wzbudziło pozytywne emocje wśród młodych widzów. Dzieci spędziły wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane przeżycia i wrażenia. Do przedszkola dzieci wróciły zadowolone, z uśmiechem na twarzy, nową wiedzą oraz odrobiną teatralnej magii.