Spotkanie z Policjantką

22 września nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniała numery alarmowe. Pani Beatka przypominała również o korzyściach noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły pozycję „żółwia”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.

Jeszcze raz dziękujemy!