logo bip
Projekt bez nazwy (4)

Projekt „Zabawa sztuką”

Nasza grupa bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”, którego celem jest przede wszystkim wprowadzenie dzieci w świat sztuki, zapoznanie z wybranymi dziełami i ich twórcami oraz rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno.

Za nami pierwsze zadanie „Magiczne drzewo”. Na początku poznaliśmy postać Yayoi Kusama, która jest japońską rzeźbiarką, malarką i pisarką. W świecie sztuk plastycznych nazywana jest królową kropek, ponieważ właśnie kropkami pokrywa swoje instalacje, obrazy i rzeźby. Jednym z jej wyjątkowych dzieł jest drzewo, które pełne jest z kropek. Zapraszamy do fotorelacji z wykonywania naszego „Magicznego drzewa”.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Słoneczka

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Bożena Seńczuk

Nauczyciel Religii:

Bożena Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut

Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska

j. angielski :
poniedziałek 9:45 – 10:15
piątek 11:30 – 12:00

religia:
środa 13:00 – 13:30
czwartek 13:00 – 13:30

Inne wpisy z grupy Słoneczka

10 czerwca, skorzystaliśmy z zaproszenia Pana Karola, taty naszej koleżanki Idy,

Zobacz więcej

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content