Pożegnanie Sześciolatków

„Drodzy mili goście, serdecznie Was witamy i na ostatnią przedszkolną uroczystość, serdecznie zapraszamy.”

29 czerwca w grupie Biedronek odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego etapu edukacji jakim było przedszkole. Rano, dzieci wraz ze swoimi Paniami, pożegnały młodszych kolegów, koleżanki oraz wszystkich pracowników przedszkola, natomiast popołudniu odbyła się uroczystość w towarzystwie Rodziców oraz Pani Dyrektor. Po wzruszającym występie, dzieci otrzymały birety, dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne upominki, a na koniec odbyły się istotnie pamiątkowe zdjęcia!