logo bip
jaselka-800x640-1

Pójdźmy wszyscy do stajenki..

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Z tej właśnie okazji, 20 grudnia zaprosiliśmy naszych rodziców oraz rodzeństwo na świąteczne spotkanie do przedszkola.

Na początku dzieci zaprezentowały się na scenie mówiąc wierszyki i śpiewając piosenki z wykorzystaniem różnych rekwizytów, a następnie odbyły się warsztaty, podczas których wspólnie z rodzinami wykonały piękne świeczniki, które mogły posłużyć jako ozdoba świątecznego stołu. Nie mogło zabraknąć również wspólnego kolędowania..

Miło było wspólnie spędzić ten przedświąteczny czas! 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Słoneczka

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Bożena Seńczuk

Nauczyciel Religii:

Bożena Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut

Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska

j. angielski :
poniedziałek 9:45 – 10:15
piątek 11:30 – 12:00

religia:
środa 13:00 – 13:30
czwartek 13:00 – 13:30

Inne wpisy z grupy Słoneczka

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content