logo bip
dzieci muzyka

Muzycznie w Zajączkach

Pierwszy tydzień marca był tygodniem muzycznym – dzieci śpiewały, grały na instrumentach, słuchały i tańczyły do muzyki klasycznej – A.Vivaldi „Cztery pory roku”, odgadywały dźwięki instrumentów. Wykonały własnoręcznie instrument muzyczny – grzechotkę i zagrały do na niej do piosenki „Gra muzyka”. Razem z Małym Misiem Bruno zrealizowaliśmy projekt „Misiowe recepty na pozytywne myślenie” – rozmawialiśmy co zrobić, by każdy czuł się dobrze i miło w przedszkolu, o tym jak można pomóc ludziom potrzebującym, a także bawiliśmy się w opowieść ruchową „Wycieczka do krainy optymizmu”.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Paulina Datkiewicz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content