czytanie3_n

GŁOŚNE CZYTANIE-POWIEWA FLAGA

W czwartek 28 kwietnia odwiedziła nas mama Leosia-pani Marta, która została zaproszona na głośne czytanie. Przyszła ubrana na biało-czerwono i gdy zadała dzieciom pytanie jakiego to kraju barwy, wszyscy zgodnie odpowiedzieli -POLSKI. W związku z tym ,że w tym tygodniu realizujemy temat patriotyczny, pani Marta przeczytała dzieciom opowiadanie pt. Powiewa flaga. Każde dziecko dostało naklejkę flagi Polski. Chętnym pani Marta malowała specjalnymi farbkami na twarzy flagę. Na koniec rozdała kolorowankę Godła Polskiego. A my wyrecytowaliśmy wiersz -Kto ty jesteś, Polak mały…i wręczyliśmy piękną laurkę z podpisanymi imionami przez dzieci. DZIĘKUJEMY PANI MARTO .

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Słoneczka