logo bip
marchewka dzieci

DZIEŃ MARCHEWKI – 04.04.2022

4 kwietnia to Światowy Dzień Marchewki – z tej okazji Zajączki „bawiły się marchewkowo”. Przedszkolaki liczyły marchewki, szukały marchewek w zabawie „Ciepło – zimno”, wykonały sok marchewkowo – jabłkowy pamiętając o umyciu owoców przed jego wykonaniem. Dzieci wykonały też pracę plastyczną – wydzierankę pt. „Lubię marchewki”. W ten sposób rozpoczęliśmy Przedszkolny Program Ochrony Jamy Ustnej i Przeciwdziałania Próchnicy „Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Paulina Datkiewicz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content