Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata – to pierwsze słowa każdego dziecka, które są synonimem miłości, dobra, ciepła i szczęścia. Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu i odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i każdego taty. By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, dzieci od wielu dni przygotowywały program taneczno-wokalno- recytatorski z okazji najpiękniejszego święta w roku – Dnia Mamy i Taty. Dzieci bardzo się starały, żeby tańcem, wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Z zapałem przygotowywały również upominki, które wręczyły mamusiom i tatusiom w towarzystwie buziaków i najlepszych życzeń.

Mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci rodziców, jak i naszych przedszkolaków.