logo bip
Adorable hedgehog in modern flat style. Vector. Vector illustration isolated on white background.

Dzień Jeża

10 listopada obchodziliśmy Dzień Jeża, którego celem było przypomnienie dzieciom, że jeże to zwierzęta chronione. Przedszkolaki miały okazję poszerzyć wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu poruszania się, odżywiania oraz w jaki sposób przygotowują się do zimy. Dzieci oglądały film edukacyjny o jeżach, rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w zabawach ruchowych, m.in. „Na dywanie siedzi jeż”, układały w grupach „Jeżowe puzzle”. Wykonaliśmy również jeżyki z ziemniaków, plasteliny i słonecznika.

Ten dzień przyniósł dzieciom wiele radości.

Galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Słoneczka

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Bożena Seńczuk

Nauczyciel Religii:

Bożena Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut

Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska

j. angielski :
poniedziałek 9:45 – 10:15
piątek 11:30 – 12:00

religia:
środa 13:00 – 13:30
czwartek 13:00 – 13:30

Inne wpisy z grupy Słoneczka

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content