Spotkanie Świąteczne

”Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…” Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Tak było również u Żabek.. Świąteczna dekoracja, wierszyki, kolędy.. ale również […]

Choinka, choineczka..

Ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych. Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki.. Żabki przygotowały ozdoby na przedszkolną choineczkę, która wita wszystkich w holu, a następnie zadbały o swoją w sali. W tle nie mogło zabraknąć kolęd.. „… tu bombka, lampeczka.” i od razu czuć MAGIE ŚWIĄT!