Andrzejki

„Andrzejki. Magiczny wieczór z wróżbami” – to film, który zapoznał przedszkolaki ze starymi tradycjami andrzejkowymi. Wspólna zabawa z wróżbami wytworzyła miłą i radosną atmosferę. każdy był bardzo ciekawy co przyniesie przyszłość. Andrzej ujawnił tą tajemnicę, ale przede wszystkim uwrażliwił dzieci na piękno tradycji związanych ze świętem andrzejkowym.

Andrzejki

Andrzejki są czasem zabawy i radości, wróżb, magii. W grupie żabek zapanowała magiczna atmosfera. Tak właśnie wyglądały Andrzejki były świetną zabawą i bardzo ciekawym dniem dla maluchów, przepełnionym radością i wróżbami, w których mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże! Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i […]