Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka! Dziewczynki zaśpiewały sto lat, wręczyły korony i wszyscy razem spędzaliśmy miło czas 🙂

Jesteśmy bezpieczni na drodze.

Naszym pierwszym gościem była Pani Policjantka, która opowiedziała nam o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz zapoznała nas z numerami alarmowymi.

Dzień Przedszkolaka :)

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka! Z tej okazji wzieliśmy udział w akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką” i z całą społecznością przedszkolną zaśpiewaliśmy piosenkę „Życie Przedszkolaka”. Cały dzień upłynął nam w radosnej atmosferze 🙂

Dzień Kropki

Dnia 15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Było opowiadanie o kropce, zabawy ruchowe, plastyczne, śpiewy i tańce, ale również zabawy piłeczkami. A to było chyba najlepsze!