Korzystając z zimowej aury, dzieci z radością wychodziły na świeże powietrze. Lepiły śniegowe kule i zjeżdżały z górki w przedszkolnym placu zabaw! 😉









Korzystając z zimowej aury, dzieci z radością wychodziły na świeże powietrze. Lepiły śniegowe kule i zjeżdżały z górki w przedszkolnym placu zabaw! 😉









Kadra:
Wychowawcy gr.
Lidia Czermak
Dalia Góral
Nauczyciel j. angielskiego:
Anna Kasprzak
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM W ramach realizacji programu „Tydzień Głośnego Czytania”

WYCIECZKA NA ŁĄKĘ Podczas wycieczki na łąkę poznaliśmy jej ekosystemu, obserwowaliśmy

Z okazji Dnia Ziemi wspólnie z opiekunem świetlicy P. Patrycją i