logo bip
marchewka

„Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy!”

7 kwietnia – w ramach realizacji w naszym przedszkolu programu zdrowotnego: „Zdrowe zęby mamy-marchewkę zajadamy” powitaliśmy p. Nikolettę z Sanepidu, która dokładnie omówiła dzieciom, w jaki sposób dbać o zęby. Na modelu szczęki ludzkiej zademonstrowała prawidłowe szczotkowanie zębów. Dzieci na modelu ćwiczyły mycie zębów. Żabki na zajęciach plastycznych techniką stemplowania namalowały marchewki oraz rysowały po śladzie.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Dalia Góral
Pracownik prac lekkich:
Katarzyna Przybylska
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

j. angielski :
poniedziałek 8:45 – 9:00
środa 10:00 – 10:15

Inne wpisy z grupy Żabki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content