logo bip
1 (9)

Zabawa w teatr

Drugi tydzień marca to „Zabawy w teatr” – przedszkolaki poznały teatrzyk cieni, bawiły się „cieniem” i paluszkami. Do zabawy wykorzystywały teatrzyk i pacynki. Bawiliśmy się używając „buziek emocji” – dzieci nazywały emocje, naśladowały je i mówiły, które z nich są przyjemne i nieprzyjemne oraz w jakich sytuacjach je odczuwamy. Zajączki malowały smoka z teatrzyku „Smok o siedmiu imionach”.8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet, a 10 marca Dzień Mężczyzny.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Beata Kucharz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Alina Szturo

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content