logo bip

X Miedzyprzedszkolny Turniej „Wałcz – moje miasto”

Jakie mamy jeziora w Wałczu? Jak nazywa się Burmistrz Miasta Wałcz czy też jakie mamy w Wałczu atrakcje?
Na takie i na inne pytania, musieli odpowiedzieć uczestnicy X Międzyprzedszkolnego Turnieju – Wałcz moje miasto, który odbył się 27 kwietnia 2022 roku w Publicznym Przedszkolu nr 9 „Bajka” w Wałczu.

W jubileuszowym turnieju reprezentantami naszego przedszkola były dzieci 5 i 6 letnie z grupy Muchomorki: Maja, Zuzia i Jakub. Jak się okazało dla naszych przedszkolaków miasto rodzinne nie ma tajemnic!
Dzieci prezentowały wiedzę o Wałczu, rymowankę reklamującą uroki Wałcza, układały puzzle z ważnymi obiektami naszego miasta. Nie zabrakło również zadań dla pań i jury. Chociaż konkurencje wcale nie były proste i wymagały zastanowienia się, wszystkie dzieci biorące udział w tegorocznym konkursie zdobyły maksymalną ilość punktów! Za ich trud czekały dyplomy i upominki.

Celem konkursu jest kształtowanie postawy patriotycznej w kontekście tożsamości narodowej, dzielenie się wiedzą o rodzinnym mieście oraz wyzwalanie pozytywnych emocji podczas wspólnych działań. Organizatorem turnieju było Publiczne Przedszkole nr 9 „Bajka” w Wałczu.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content