logo bip

„WYŚCIG PO ZDROWIE”- KONKURS

W piątek 20 V -troje dzieci z grupy 5-letniej -Słoneczka, reprezentowało nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Konkursie Zdrowotnym „Wyścig po zdrowie”, który odbył się w przedszkolu nr 8- Promyk. Zadaniem uczestników było wystąpienie w strojach sportowych- oraz przygotowanie się z wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej i sportu. Nasza trójka czyli: Leon Frejmut , Michalina Klimek oraz Franek Andrys zaprezentowali hasło zachęcające do uprawiania sportu, Ułożyli puzzle i omówili jaką dyscyplinę przedstawia. Pani Bożena S. przeprowadziła zabawę ruchową- Wiatr i wichura. W grupie wykonaliśmy plakat ” Sport to zdrowie” a Leoś omówił go podczas jednej z konkurencji. Każde zadanie było punktowane i po zakończeniu wszystkich konkurencji każde przedszkole zdobyło po 7punktów. Komisja wręczyła nagrody dla uczestników, nagrodę dla grupy Słoneczek oraz puchar i dyplom dla naszego przedszkola. Wróciliśmy do przedszkola szczęśliwi i pełni wrażeń.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content