logo bip
WIZYTA W SP NR2

WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W piątek 14czerwca Biedronki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2, aby zwiedzić szkołę. Na początku powitała nas serdecznie pani Krysia, która jest bibliotekarką i w szkole pracuje w bibliotece. Zapoznała dzieci z księgozbiorem i kartą biblioteczną. Następnie oprowadziła nas po budynku szkoły: byliśmy w stołówce szkolnej, sklepiku, szatni szkolnej, w klasach młodszych oraz starszych. Najmilszą niespodzianką był widok uczniów, którzy chodzili z nami jeszcze nie tak dawno do naszego przedszkola. My wkrótce też będziemy uczniami i od września będziemy uczęszczać do wałeckich szkół!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Klaudia Bilińska
Lidia Czermak
Nauczyciel Religii:
Bożena Błażewicz
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

j. angielski:
poniedziałek 8:15 – 8:45
piątek 12 :30– 13:00

religia:
środa 14:00– 14:30
czwartek 14:00 – 14:30

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content