OGRÓDEK

WIOSENNY OGRÓDEK NA PARAPECIE

W zeszłym tygodniu dzieci założyły mały ogródek na parapecie. Na wilgotnej ligninie wysiały nasiona rzeżuchy, a do doniczki z ziemią – nasiona owsa. Posadziły również cebulkę, z której wyrośnie szczypior. Wszystko delikatnie podlały wodą i ustawiły na parapecie, żeby rośliny miały duży dostęp światła!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Słoneczka

Kadra:
Wychowawcy gr.
Beata Kucharz
Klaudia Bilińska

Nauczyciel j.angielskiego:
Anna Kasprzak

Pracownik prac lekkich:
Alina Szturo

Inne wpisy z grupy Słoneczka

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.