W zeszłym tygodniu dzieci założyły mały ogródek na parapecie. Na wilgotnej ligninie wysiały nasiona rzeżuchy, a do doniczki z ziemią – nasiona owsa. Posadziły również cebulkę, z której wyrośnie szczypior. Wszystko delikatnie podlały wodą i ustawiły na parapecie, żeby rośliny miały duży dostęp światła!







