0

W odwiedzinach u alpak – wycieczka autokarowa

27 maja dzieci z grupy Żabki pojechały na swoją pierwszą autokarową wycieczkę do Agroturystyki Alpajka w Wałczu.
Na miejscu na 4latki czekało wiele atrakcji:
🔸zwiedzanie gospodarstwa,
🔸dojenie sztucznej krowy,
🔸możliwość wejścia do „koniobusa” oraz wozu straży pożarnej – „OSP Alpajka”,
🔸obserwowanie i głaskanie koni;
🔸obserwacja i karmienie kóz miniaturek,
🔸a największą atrakcją było spotkanie z alpakami 🙂
Alpaki pozwalają się głaskać, przytulać, karmić, prowadzać a sama ich obecność wywołuje już uśmiech na twarzy.
Było biesiadowanie i zabawy na powietrzu.
Tyle pozytywnej energii otrzymaliśmy, że wystarczy na długo!
Jeśli jej potrzebujecie… jedźcie na spotkanie z alpakami!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Żabki na Facebook:

Informacje o grupie Żabki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Lidia Czermak
Dalia Góral
Nauczyciel j. angielskiego:
Anna Kasprzak
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

Inne wpisy z grupy Żabki

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM W ramach realizacji programu „Tydzień Głośnego Czytania”

Zobacz więcej

WYCIECZKA NA ŁĄKĘ Podczas wycieczki na łąkę poznaliśmy jej ekosystemu, obserwowaliśmy

Zobacz więcej

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.