logo bip
Dzieci pozują do zdjęcia z autorką książek.

W bibliotece – wycieczka, spotkanie autorskie z pisarką Maliną Prześlugą

W lutym Muchomorki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Wałczu. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w tym nowym, tak magicznym, miejscu pełnym książek. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika, dowiedziały się, jakie są zasady wypożyczania książek oraz dowiedziały się, jak należy dbać o książki. Wielu z nich obiecało zapisać się do biblioteki.

Dziękujemy za miłe spotkanie!

25 marca 2022r, dzieci ponownie odwiedziły siedzibę biblioteki – Wałeckie Centrum Kultury, aby uczestniczyć w autorskim spotkaniu z Maliną Prześlugą – autorką dramatów i książek dla dzieci m. in. „Ziuzia”.

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu. W dalszej części pani Malina opowiedziała dzieciom o swojej pracy, swojej twórczości i pasjach. Gość bardzo chętnie odpowiadał na dziecięce pytania.

Spotkanie zakończyło wspólne tworzenie wiersza o Koniu i ćmie Iwonie.

Dzieci są bibliotece, stoją z książkami w rękach.
Dzieci pozują do zdjęcia z autorką książek.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Muchomorki na Facebook:

Informacje o grupie Muchomorki

Kadra:
Wychowawcy gr.:
Małgorzata Oroń
Ewa Karczewska

Nauczyciel Religii:
Katarzyna Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera
Katarzyna Przybylska

j. angielski:
poniedziałek 9:15 – 9:45
piątek 12:00 – 12:30

religia:
środa 13:30– 14:00
czwartek 13:30 – 14:00

Inne wpisy z grupy Muchomorki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content