Spotkanie z Panią Policjantką

17 września odbyło się spotkanie z Panią Policjant. Nasz gość opowiadał dzieciom o bezpieczeństwie na co dzień. Dzieci doskonale radziły sobie odpowiadając na pytania policjantki. Pani Policjantka pokazał nam swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby – wzbudziło to wielkie zainteresowanie ze strony dzieci. Na koniec spotkania dzieci podziękowały Policjantowi wręczając laurkę.

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.