images

Spotkanie z dietetykiem

W ubiegłym tygodniu odwiedziła nas Pani Patrycja S. – dietetyk. Podczas spotkania przekazała dzieciom bardzo ważne informacje dotyczące zdrowego odżywiania. Wspólnie określaliśmy to, co warto jeść każdego dnia, a z czego lepiej zrezygnować. Na zakończenie wykonaliśmy koktajl z owoców, wody oraz miodku. Musicie uwierzyć, był przepysznyyy! 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Paulina Datkiewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Anna Kasprzak
Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka

 

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.