logo bip

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. W każdej grupie odbyło się Świąteczne Spotkanie z rodzicami. Były świąteczne piosenki, warsztaty, podczas których powstały piękne ozdoby choinkowe, choineczki, stroiki.. oraz wspólne śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe małe serduszka. Na koniec spotkania wszyscy składali sobie życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku 2023!

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content