logo bip
ROBOTYKA

ROBOTYKA DO KODOWANIA

W naszym przedszkolu mamy fantastyczne roboty do kodowania online i offline: Geniboty. Są to niezwykle uniwersalne, wyposażone w wiele funkcji roboty edukacyjne do nauki programowania. Otwierają dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji. Zachęcają do eksperymentowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Praca z robotem to ogromne korzyści dla dziecka, świetna zabawa, która rozwija miękkie kompetencje takie jak: logiczne, algorytmiczne myślenie do stawianych problemów. GeniBot mówi w dwóch językach -polskim oraz angielskim, co ułatwia naukę młodszym dzieciom, ale także daje dodatkowe możliwości nauki języka angielskiego. Karty do kodowania oraz instrukcja są również przygotowane w języku polskim i angielskim. Innowacyjny, intuicyjny sposób programowania niewymagający dostępu do sprzętu komputerowego , dedykowany szczególnie młodszym użytkownikom.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Klaudia Bilińska
Lidia Czermak
Nauczyciel Religii:
Bożena Błażewicz
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera

j. angielski:
poniedziałek 8:15 – 8:45
piątek 12 :30– 13:00

religia:
środa 14:00– 14:30
czwartek 14:00 – 14:30

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content