logo bip

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca przypada Pierwszy Dzień Wiosny!

Jak co roku, nasze kochane przedszkolaki swoim śpiewem, kolorowym strojem i przepięknym akcentem, jakim były kwiaty wykonane wspólnie z rodzicami, przywołały wiosnę. Najpierw wybraliśmy się na krótki spacer z gościem specjalnym, Panią Marzanną (a nawet dwoma) a następnie pożegnaliśmy zimę na dobre, paląc Marzanny w ognisku. Kiedy już nie było śladu po zimie, powitała nas Pani Wiosna, która obiecała przez najbliższe miesiące zostać razem z nami. Na zakończenie tego pięknego dnia upiekliśmy kiełbaski w ognisku, które nadzorował Pan Krzysiu! Były pyszne!

Mamy nadzieję, że od dziś słoneczko będzie zaglądać do okien przedszkola każdego dnia …

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content