316852975_818268602807682_9158892017977645793_n

Pasowanie na Przedszkolaka

29 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste ŚLUBOWANIE I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE ZAJĄCZKÓW 🙂

Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut artystyczny. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek i wierszy. Był to dla nich spory , ale i miły wysiłek. Wszystko udało się doskonale!
Śpiew i recytacja zachwyciły wszystkich gości, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami!
Nie jednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku.

Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały być dzielnymi przedszkolakami.

Następnie Pani Dyrektor kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejski ołówek” dokonała uroczystego aktu pasowania nadając im miano Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał Dyplom Pasowania oraz upominek.
Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.
Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki