„A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna…”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził dłuuuugo wyczekiwany gość… w czerwonym ubraniu, czerwonej czapce i z długa białą brodą! Wiecie kto to taki? TAAK! To Mikołaj!

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione z powodu wizyty Mikołaja. Oprócz pełnego worka prezentów, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył paczki, a w nich dla każdego coś dobrego. Za prezenty dzieciaczki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.

Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym maluchom wiele radości.

Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.