konkurs

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

23.10.2024r. Hania i Kornelia reprezentowały przedszkole w XXIV w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pt.: „Przyjaciel przyrody”. Konkurs miał na celu kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci. Dziewczynki wykazały się szerokimi wiadomościami i umiejętnościami praktycznymi z zakresu poznania i ochrony przyrody. BRAWO! 🙂

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Muchomorki na Facebook:

Informacje o grupie Muchomorki

Kadra:
Wychowawcy gr.:
Ewa Karczewska
Bożena Seńczuk

Nauczyciel j. angielskiego:
Anna Kasprzak

Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka
Alina Szturo

Inne wpisy z grupy Muchomorki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.