logo bip
dziecko_na_rowerze_dFe2lb

Majówka w ruchu..

Celem akcji była promocja zdrowego stylu życia, zachęcanie do aktywności ruchowej, bezpieczne i racjonalne korzystanie z nowoczesnych technologii – smartphone, smartwatch oraz aplikacji z nimi powiązanych 🏃🚶🚴⌚📱

Wyzwanie polegało na tym, aby rodzice w wolnym czasie zabrali swojego przedszkolaka na wspólny spacer, przejażdżkę rowerową czy podjęli wspólnie inną aktywność ruchową i udokumentowali to za pomocą wybranej aplikacji mobilnej lub urządzenia rejestrującego liczbę przebytych kroków.

BRAWA dla uczestników oraz ZWYCIĘZCY! 🙂

środa 13:00 – 13:30
czwartek 13:00 – 13:30

Inne wpisy z grupy Słoneczka