logo bip
318361294_698271638284918_5948715534933949601_n

Magia świąt – ubieramy choinkę

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszej grupie również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą św. Mikołaja – długo oczekiwanego gościa przedszkolaki z grupy I z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały kolorowe światełka oraz aniołki. Tak – zdobią ją aniołki, bo nasza choinka w tym roku to ANIELSKA CHOINKA! Wygląda prześlicznie! Ileż było przy tym radości wśród dzieci, a w sali od razu zrobiło się świątecznie 🙂

Dziękujemy Zajączkowym Rodzicom za tak piękne ozdoby!

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Zajączki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Beata Kucharz
Anna Lasecka
Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka – Piechut
Pomoc nauczyciela:
Dorota Suchenek
Pracownik prac lekkich:
Alina Szturo

j. angielski :
poniedziałek 9:00 – 9:15
środa 9:45– 10:00

Inne wpisy z grupy Zajączki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content