94277679-1edc-484e-b977-3accc9d1bc64 — kopia

Lekcja przyrody na Morzycówce

Na początku tygodnia, Biedronki wybrały się na lekcję przyrody w terenie do Morzycówki, gdzie czekała na nie prawdziwa przygoda w lesie. Podczas wyjścia miały okazję obserwować zmieniającą się przyrodę oraz poznawać jej piękno wszystkimi zmysłami. Wyposażone w lornetki i lupy, uważnie przyglądały się drzewom, liściom, korze oraz drobnym elementom leśnego ekosystemu. Podczas spaceru dzieci szukały oznak wiosny — wypatrywały pierwszych pąków, młodych listków, słuchały śpiewu ptaków i szumu drzew. Z dużym zaangażowaniem odkrywały, jak wygląda życie w lesie i jak ważna jest ochrona przyrody. Nauczyciele zwracali uwagę na zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania w lesie, ucząc dzieci szacunku do natury.

Wyjście na Morzycówkę było nie tylko ciekawą lekcją przyrody, ale także doskonałą okazją do ruchu na świeżym powietrzu, rozwijania spostrzegawczości oraz budowania pozytywnego kontaktu z naturą. Dzieci wróciły pełne wrażeń, nowych doświadczeń i radości z odkrywania świata przyrody.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Przedszkole na Facebook:

Informacje o grupie Biedronki

Kadra:
Wychowawcy gr.
Sandra Lipińska
Paulina Datkiewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Anna Kasprzak
Pracownik prac lekkich:
Anetta Mokrzycka

 

Inne wpisy z grupy Biedronek

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.