Konkurs-Zaczaruj słowem. Przedszkolaki tworzą audiobooki”

27 stycznia dzieci z grupy „Biedronek ” oraz z grupy „Słoneczek” nagrywały audiobooki w związku z udziałem w Konkursie literackim organizowanym przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, którego koordynatorem jest pani Małgorzata Oroń.

Audiobook – „opowiadanie-Rajdowa krowa”– wykonanie Leon Frejmut.

Audiobook- Wierszyki ćwiczące języki– wykonanie:

„Trudne pranie”-Hania S , „Urodziny raka”- Ala S , „Domek Franka”- Paulina Z, „Kot pod płotem”- Inka A , „Smakołyki Oli”- Zosia L

Audiobook- wiersze J. Brzechwy pt. „Z O O” wykonanie :

„Papuga”-Hanna K, „Niedźwiedź”- Zuzanna M, „Krokodyl”-Alex K, „Wilk”- Mateusz Sz ,

” Lis”-Franek A, „Żyrafa”- Amelia T, „Tygrys”- Franek K, „Dzik”-Wiktor W, „Słoń”- Adam Ż,

” Zebra”- Zofia B, „Żółw „-Michalina K.

OTO AUTORZY AUDIOBOOKÓW

8 lutego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i UWAGA !!!!

Leon Frejmut z grupy „Biedronek” za audiobooka „Rajdowa krowa” – otrzymał wyróżnienie .

Grupa „Biedronki za audiobooka –J.Brzechwa „ZOO” – otrzymała wyróżnienie.

Grupa „Słoneczka” za audiooboka – Wierszyki ćwiczące języki – otrzymała wyróżnienie.