logo bip
ZNAKI DROGOWE

JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE

W ubiegłym tygodniu dzieci z naszej grupy zapoznały się z podstawowymi zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci potrafią prawidłowo przejść na drugą stronę jezdni. Pamiętają o tym, że pomocne są znaki drogowe i sygnalizator świetlny! Znają już numery alarmowe do pojazdów uprzywilejowanych i wiedzą w jakich sytuacjach wzywamy policję, straż pożarną oraz karetkę pogotowia. Muchomorki z zaangażowaniem samodzielnie wykonały znaki drogowe na zajęciach plastycznych. Podsumowaniem zajęć o bezpieczeństwie było spotkanie z panią policjantką, która sprawdziła wiedzę dzieci, zaprezentowała wyposażenie policyjne i opowiedziała o swojej pracy.

Udostępnij ten wpis

Facebook
Telegram
Skype

Muchomorki na Facebook:

Informacje o grupie Muchomorki

Kadra:
Wychowawcy gr.:
Klaudia Bilińska
Beata Kucharz

Nauczyciel Religii:
Katarzyna Błażewicz

Nauczyciel j.angielskiego:
Katarzyna Załucka-Piechut

Pracownik prac lekkich:
Elżbieta Wiedera
Alina Szturo

j. angielski:
poniedziałek 9:15 – 9:45
piątek 12:00 – 12:30

religia:
środa 13:30– 14:00
czwartek 13:30 – 14:00

Inne wpisy z grupy Muchomorki

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony zgadasz się na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Skip to content